x

UWAGA

Dn. 30.04 do 4.05 zakład nieczynny

Zdjęcia do dokumentów Zdjęcia cyfrowe on-line Zdjęcia ślubne Zdjęcia cyfrowe
Zdjęcia do dokumentów

Nasza oferta obejmuje zdjęcia do dokumentów wszystkich rodzajów.

Wykonujemy:

  • zdjęcia do paszportu
  • zdjęcia do dyplomu
  • zdjęcia do dowodu osobistego
  • zdjęcia do legitymacji
  • zdjęcia do wiz (także zdjęcia biometryczne)

Wykonujemy fotografie do dokumentów różnego typu - także tych o nietypowych rozmiarach, zdjęcia czarno-białe lub kolorowe.


W trakcie robienia zdjęć do dokumentów klient widzi się w monitorze, sam wybiera najlepsze ujęcie oraz tło. Każda fotografia jest retuszowana.

Naszą ofertę kierujemy także do najmłodszych klientów i ich rodziców. Mile widziane są u nas niemowlęta i małe dzieci z którymi łatwo nawiązujemy kontakt i bez problemu wykonujemy udane fotografie.

 

Zdjecia do dokumentów - jak sie przygotować? 

Zdjęcia do nowego dowodu osobistego i paszportu

 
Rozmiar zdjęcia: 3,5 x 4,5 cm
 
W przypadku zdjęć do dokumentów, takich jak paszport czy nowy dowód osobisty, głowa powinna być skierowana na wprost obiektywu (en face), tak aby dobrze widoczny był pełen owal twarzy. Osoba fotografowana powinna mieć naturalny wyraz twarzy, zamknięte usta oraz wzrok skierowany w kierunku obiektywu. Dla osób posiadających długie włosy, informujemy: czoło i uszy nie muszą być widoczne. 
 
W chwili robienia zdjęcia, nie powinno się posiadać żadnych kolczyków czy biżuterii oraz okularów, szczególnie z grubą oprawą. Brwi muszą być w pełni widoczne. Nie wolno również posiadać żadnych ozdób we włosach.  
 
W przypadku zdjęć do dowodu osobistego i paszportu dla dzieci poniżej lat 5, twarz również musi być skierowana na wprost, jednak nie musi posiadać cech biometrycznych. Oczy dziecka muszą być otwarte, a twarz w pełni widoczna.
 

Zdjęcia do legitymacji szkolnej

 
Rozmiar zdjęcia (w zależności od wymagań szkoły): 3,5 x 4,5 cm
 
Rozmiar zdjęć do legitymacji szkolnej nie jest sprecyzowany przez jakiekolwiek przepisy, dlatego w zależności od wymagania szkoły ich rozmiar może być różny. W większości przypadków szkoła prosi o zdjęcie 3,5 x 4,5 cm. W niektórych szkołach wymagane jest zdjęcie wykonane z lewego półprofilu, jednak w większości może być wykonane dowolnie. W razie wątpliwości można dopytać się w tej kwestii pracownika szkoły, który przyjmuje zdjęcia do legitymacji. Podczas robienia zdjęcia, nie można posiadać nakrycia głowy, okularów z ciemnymi szkłami, a oczy muszą być otwarte i wyraźnie widoczne. Tło zdjęcia do legitymacji szkolnej powinno być jednolite białe lub inne jasne. 
 

Zdjęcia do legitymacji studenckiej

 
Rozmiar zdjęcia (w zależności od indywidualnego wymagania uczelni): 232 x 291 px
 
Informacje nt. rozmiaru zdjęć do legitymacji studenckiej wymaganego przez uczelnie najczęściej można znaleźć na stronie internetowej danej placówki. Najbardziej popularny rozmiar zdjęć, to 232 x 291 px, co pozawala na wydruk zdjęcia w rozmiarze 2 x 2,5 cm z odpowiednią jakością (300 dpi). Wyjściowy format zdjęć to JPG. Zdjęcie do legitymacji studenckiej jest wykonywane na wprost. Osoba fotografowana nie może posiadać nakrycia głowy, chyba, że nakazuje jej tego religia. Osoba z wrodzoną lub nabytą wadą wzroku, po uprzednim dostarczeniu pisemnego orzeczenia o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności do uczelni, może dostarczyć zdjęcie do legitymacji w okularach z ciemnymi szkłami.  
 

Zdjęcia do dyplomu

 
Rozmiar zdjęcia: 4,5 x 6,5 cm (ASP Kraków 3,5 x 5 cm; Dyplom czeladniczy 3,7 x 5,2 cm) 
 
Zdjęcie do dyplomu wykonane jest z lewego półprofilu. Niektóre uczelnie wymagają, aby widoczne było lewe ucho. Oczy powinny być otwarte i wyraźnie widoczne. Nie można posiadać nakrycia głowy, czy okularów z ciemnymi okularami. Wyjątkami są osoby, które z powodów religijnych muszą posiadać nakrycie głowy. Okulary z ciemnymi szkłami są dozwolone, jedynie dla osób o stwierdzonej niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności. Oświetlenie na zdjęciu do dyplomu powinno być równomierne, bez cieni. 
 

Zdjęcia do prawa jazdy

 
Rozmiar zdjęcia: 3,5 x 4,5 cm 
 
Podczas wykonywania zdjęć do prawa jazdy, osoba powinna być skierowana na wprost obiektywu. Koniecznie musi być widoczna całość głowy, jednak wizerunek nie może sięgać dalej niż do górnej części barków. Twarz powinna zajmować 70-80%  zdjęcia. Oczy muszą być wyraźnie widoczne (zwłaszcza źrenice), nieprzysłonięte włosami. Osoba fotografowana nie może posiadać okularów o ciemnych szkłach, nakrycia głowy, bądź czegokolwiek, co utrudniło by jej identyfikację. Powinno się mieć naturalny wyraz twarzy oraz zamknięte usta. Zdjęcie do prawa jazdy musi być dobrej jakości z odpowiednim oświetleniem, tak aby kolor skóry był naturalny i dobrze odwzorowany. W przypadku posiadania wady wzroku, można zrobić zdjęcie do prawa jazdy w ciemnych okularach, jednak trzeba spełnić poniższe warunki: 
  • Podobne zdjęcie – w okularach – musisz mieć w dokumencie tożsamości
  • Konieczne jest dołączenie do wniosku orzeczenia o niepełnosprawności, bądź stopniu niepełnosprawności, z powodu wrodzonej lub nabytej wady wzroku.  

 

Odbiór w 3 minuty
3,5x4,5 cm  
-zdjęcia legitymacyjne, do dowodu osobistego,  do prawa jazdy, paszportu, wizy, karty czasowego pobytu  
 
4 szt - 15 zł
8 szt - 17 zł
5x5 cm  
-wiza amerykańska  
 
4 szt - 17 zł
4,5x6,5 cm  
-zdjęcia dyplomowe   
 
8 szt - 20 zł
nagranie zdjęcia wraz z płytą CD 3 zł
Odbiór na drugi dzień
3,5x4,5 cm  
-zdjęcia legitymacyjne, do dowodu osobistego,  do prawa jazdy, paszportu, wizy, karty czasowego pobytu  
 
8 szt - 9 zł
5x5 cm  
-wiza amerykańska  
 
4 szt - 9 zł
4,5x6,5 cm  
-zdjęcia dyplomowe   
 
8 szt - 10 zł
nagranie zdjęcia wraz z płytą CD 3 zł
 

 

Zdjęcia cyfrowe on-line

W trosce o czas i wygodę naszego klienta realizujemy zamówienia on-line. Zamówione odbitki są gotowe na następny dzień roboczy. Wykonujemy je z zachowaniem największej staranności, na materiałach pozwalających zawsze cieszyć się uchwyconymi na nich momentami

Cennik
9x13        0,33 zł/szt.​
10x15 0,34 zł/szt.
11x15 nowość 0,35 zł/szt.
13x18 0,90 zł/szt.
15x21 1,50 zł/szt.
15x23 nowość 1,50 zł/szt.
21x30 6,00 zł/szt.

Koszt przesyłki
Dostarczenie Pocztą Polską do jednego dnia 9,60zł
Dostarczenie Pocztą Polską do trzech dni 8,30zł
Odbiór osobisty 0zł
Zdjęcia ślubne

Na życzenie klientów wykonujemy zdjęcia z dużych uroczystości, takich jak bankiety, zjazdy, konferencje oraz komunie. Naszą główną specjalnością jest jednak fotografia ślubna. Od lat z pasją śledzimy trendy w modzie ślubnej i będąc otwartymi na pomysły i sugestie naszych klientów, służymy im profesjonalną pomocą i radami, dzięki którym każdy ślub staje się niepowtarzalnym wydarzeniem. Wykonujemy zdjęcia zarówno w kościołach, na co posiadamy zezwolenia z kurii, jak i na weselach. 

Oferujemy Młodej Parze oryginalne, indywidualne reportaże i sesje zdjęciowe wykonywane w niecodziennych miejscach. Zdjęcia z uroczystości zamieszczamy zarówno na płycie DVD jak i w albumie. Nasza współpraca z największym w Europie sklepem internetowym pozwala nam zaoferować klientom albumy renomowanych firm w ponad 1000 wzorach. Wyboru zdjęć dokonujemy sami lub we współpracy z Młodą Parą, która decyduje też o ilości zdjęć efektowanych. Polecamy fotografie czarno-białe, kolorowe i w sepii. 

Doskonale rozumiemy jak ważną uroczystością jest ślub, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze zdjęcia nawet po upływie wielu lat przywoływały najpiękniejsze wspomnienia i wzruszały do łez!

 
Sesje ślubne w plenerze 400zł
Ceremonia ślubna w kościele 400zł
Cały ślub(od błogosławieństwa do ocepin) 1200zł
   
W cenie zwarty jest tradycyjny album ze zdjęciami, oraz płyta DVD ze wszystkimi zdjęciami
Zdjęcia cyfrowe

Naszym Klientom proponujemy wywołanie zdjęć - wykonanych aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym - przyniesionych do nas na różnych nośnikach takich jak CD, pendrive, karta pamięci. Otwarcia sesji i sczytania z nośnika dokonujemy bezpłatnie. Odbitki wykonujemy na materiałach najwyższej jakości, a każde zdjęcie jest wcześniej indywidualnie oceniane i ewentualnie poprawiane przez laboranta. Korygujemy między innymi efekt tzw. czerwonych oczu. Dla nas Każdy klient jest najważniejszy, a jego satysfakcja jest celem naszych starań.

 UWAGA ! Zamówione odbitki są gotowe na następny dzień roboczy

 
9x13 0,38zł
10x15  0-100 szt 0,48zł
100-200 szt 0,43zł
200-300 szt 0,40zł
300-400szt.0,38zł
powyżej 400szt.0,34zł
13x18 1zł (przy większych ilościach cena do uzgodnienia)
15x21 2zł (przy większych ilościach cena do uzgodnienia)
21x30 6zł (przy większych ilościach cena do uzgodnienia)